środa, 23 marca 2016

Belgia przespała wiele lat

Po wczorajszym, na chłodno popatrzmy co się stało w Brukseli. Tak, niewątpliwie belgijskie służby coś przespały, coś przegapiły. Nie tylko ew. przygotowania do wczorajszych zamachów ale także ostatnie kilka a może kilkanaście lat. W imię źle pojętej politycznej poprawności nie widziały narastającego radykalizmu niektórych mułłów i wiernych. To się mści. 

fot. Internet 
Ale zostawmy Belgów – po tak bolesnej lekcji jest szansa że wyciągną odpowiednie wnioski.
Do czego dążą islamiści? Zabijanie niewiernych to tylko część ich planu. Oni zmierzają do wywołania fali nienawiści a może nawet pogromów muzułmanów zamieszkujących kraje UE. Po co? Aby zyskać jeszcze więcej zwolenników wśród umiarkowanych, chcących spokojnie żyć wyznawców Islamu. Bo gdy taki zostanie przyciśnięty do muru, pobity, spalą mu budkę z kebabem to się przecież wcześniej czy później wkurwi, nie? Jeśli rozumnie do tego nie podejdziemy to sami wleziemy na tą minę, która wtedy na pewno eksploduje. W tej kwestii całkowicie zgadzam się z Marcinem Ogdowskim: 
Wzmianka o newsach Russia Today jest tu bardzo interesująca. Czemu Rosja prowadzi naloty na syryjskie miasta? Żeby było jeszcze więcej uchodźców, którzy zaleją i zdestabilizują Europę. Bo do jej osłabienia, destabilizacji czy wręcz rozpieprzenia UE Rosja zmierza bardzo silnie i wchodzi w każdą lukę jaką głupi i nieruchawy zachód jej zostawia. Dlatego w nieodległej przyszłości czekają nas jeszcze „ciekawsze” czasy i wydarzenia… 
źródło: Internet 
PS 
Jak już o UE to mimo wad tej organizacji jest ona obecnie jedynym (wraz z NATO) gwarantem jakiej takiej stabilności na naszym kontynencie i osłabianie jej, ostatnio także przez nasz kraj jest prezentem dla Rosji i innych ciemnych a raczej brunatnych sił o czym nieraz już ostrzegałem. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz