niedziela, 21 czerwca 2015

FB nie przestaje mnie zaskakiwać

Facebook nie przestaje mnie zaskakiwać! Wśród proponowanych mi moich znajomych widnieje Vadim Tituszko - najbardziej znany ukraiński chuligan od nazwiska którego wzięła się nazwa dresiarzy atakujących za pieniądze (zwykle Partii Regionów Janukowycza) ukraińskich patriotów, zwłaszcza podczas Rewolucji Godności.
Znane były także przypadki zabójstw dokonywanych przez dresiarzy. Sam Vadim Tituszko pochodzi z miasta Biała Cerkiew i został skazany (mimo wszystko) za swój słynny atak na niezależnych dziennikarzy jeszcze w czasach Janukowycza. 


Po masakrze na Majdanie, z tego co słyszałem, sam stał na blok-poście w swoim mieście, nie puszczając innych tituszek jadących na wezwanie Janukowycza na Majdan aby walczyli z rewolucją.


Czyżby postać tragiczna?
Ciekawe co się teraz z nim dzieje...

Wszystkie fotografie - Internet

EDIT:
To się znalazł. Jakby odmieniony. Trenuje dzieci w Białej Cerkwi, pomaga zbierać środki dla ATO, studiuje zaocznie politologię. Nic w przyrodzie nie ginie. 
Powodzenia chłopie! 
http://forumtp.net/item/34241-vadim-titushko-za-krovavuyu-bojnyu-platil-ne-yanukovich-a-klimenko-vilkul-stolar-i-suren-sardaryan

1 komentarz:

  1. To się znalazł. Jakby odmieniony. Trenuje dzieci w Białej Cerkwi, pomaga zbierać środki dla ATO, studiuje zaocznie politologię. Nic w przyrodzie nie ginie.
    Powodzenia chłopie!
    http://forumtp.net/item/34241-vadim-titushko-za-krovavuyu-bojnyu-platil-ne-yanukovich-a-klimenko-vilkul-stolar-i-suren-sardaryan

    OdpowiedzUsuń